Úvod Kdo jsme Kontakty

$title

Monitoring soukromé auto-moto inzerce je služba, která prohledává 10 nejvýznamnějších inzertních serverů v ČR, které se zabývají auto-moto inzercí. Zjištěné nové inzeráty následně předává klientovi prostřednictvím emailu či webového rozhraní dle zadaných profilů (kraj/okres, výrobce, model, rok výroby, najeté km, minimální cena, maximální cena). Odstraňuje duplicity (opakovaná inzerce, inzerce na více serverech) a umožňuje odstranit také bazary a jiné zprostředkovatele.

 

Přínosy

  • s minimální pracností máte k dispozici vycházející soukromou inzerci dle parametrů, což Vám umožňuje pohodlně vybírat obchodní příležitosti
  • inzerce je reportována do 3-5 minut od uveřejnění a umožní Vám tak kontaktovat prodejce jako jedni z prvních
  • automaticky je odfiltrována opakovaná inzerce a inzerce bazarů a zprostředkovatelů. Šetříte tak čas zbytečnými telefonáty a obchodujete efektivně.
  • na základě speciálních algoritmů dokážeme identifikovat prodejce, kteří mají problém s prodejem vozu. To Vám dává argumenty při jednání o ceně a přináší možnosti k výhodnějšímu obchodu.
  • přehledné cenové mapy Vám umožní mít přehled o aktuálních cenách v daném regionu a také ověřit tržní cenu požadovaného automobilu.